D-tytöt AM-sarja

Kaikki ottelut

Sijoitukset

1. SalVi D-Red 2. Kataja Sudet 3. LeKi 4. Jankko05 5. VU 6. SoPa Mustat 7. LTU 8. HPK D Oranssi 9. Jankko06 10. Loimu 11. EuRa 06 12. PeSisu Tubet 13. YlöR 14. PeSisu Snäpit 15. VaLePa 16. A-Volley1
Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

A-finaali Lohko A

Joukkue O V H E EP P
LeKi (6) 2 2 0 4-1 112-80 4
HPK D Oranssi (7) 2 1 1 3-3 110-119 2
Jankko06 (1) 2 0 2 1-4 88-111 0

järjestäjä Jankko 14.-15.4..

A-finaali Lohko B

Joukkue O V H E EP P
VU (5) 2 2 0 4-1 112-95 4
LTU (2) 2 1 1 2-3 96-103 2
Jankko05 (8) 2 0 2 2-4 112-122 0

järjestäjä Jankko 14.-15.4..

A-finaali Lohko C

Joukkue O V H E EP P
Kataja Sudet (3) 2 2 0 4-0 101-81 4
SalVi D-Red (9) 2 1 1 2-2 94-79 2
SoPa Mustat (4) 2 0 2 0-4 66-101 0

järjestäjä Jankko 14.-15.4..

A-finaali - jatkopelit

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat
VE-karsinta (49609) ja PVE-karsinta (49610-12)
49609 La 14.4. LeKi VU 2-1(20-25,25-23,15-13) 1-6
49610 La 14.4. HPK D Oranssi Jankko05 1-2(25-22,18-25,13-15) 1-7
49611 La 14.4. SalVi D-Red Jankko06 2-0(25-15,25-22) 1-7
49612 La 14.4. LTU SoPa Mustat 1-2(23-25,25-18,11-15) 1-7
Puolivälierät 3-6
49613 Su 15.4. VU SalVi D-Red 0-2(24-26,21-25) 1-6
49614 Su 15.4. Jankko05 SoPa Mustat 2-0(25-23,25-12) 1-6
Sijat 7-9
49615 Su 15.4. Jankko06 LTU 0-2(14-25,21-25) -7
49616 Su 15.4. LTU HPK D Oranssi 2-0(25-12,25-19) -7
49617 Su 15.4. HPK D Oranssi Jankko06 2-0(25-21,25-22) -7
Välierät 1-4
49619 Su 15.4. LeKi SalVi D-Red 0-2(22-25,18-25) 1-4
49618 Su 15.4. Kataja Sudet Jankko05 2-0(25-20,25-15) 1-4
Sijat 1-6
49622 Su 15.4. VU SoPa Mustat 2-1(25-23,18-25,15-9) 5/6
49620 Su 15.4. Kataja Sudet SalVi D-Red 1-2(25-16,15-25,9-15) 1/2
49621 Su 15.4. Jankko05 LeKi 1-2(27-29,25-19,12-15) 3/4

B-finaali Lohko A

Joukkue O V H E EP P
Loimu (1) 3 3 0 6-0 150-74 6
PeSisu Tubet (4) 3 2 1 4-2 133-126 4
VaLePa (7) 3 1 2 2-5 117-152 2
A-Volley1 (6) 3 0 3 1-6 116-164 0

Järjestäjä PeSisu, Perniön liikuntahalli 15.4.

B-finaali Lohko B

Joukkue O V H E EP P
EuRa 06 (5) 2 2 0 4-0 103-68 4
YlöR (3) 2 1 1 2-3 96-105 2
PeSisu Snäpit (2) 2 0 2 1-4 79-105 0

Järjestäjä PeSisu, Perniön liikuntahalli 15.4.

B-finaali jatkopelit

Nro Pv Pvm Koti Vieras Sijat
Sijat 14-15 ja välierät
49604 Su 15.4. Loimu YlöR 2-0(25-15,25-15) 10-13
49603 Su 15.4. VaLePa PeSisu Snäpit 0-2(21-25,19-25) 14/15
49605 Su 15.4. EuRa 06 PeSisu Tubet 2-0(25-21,25-23) 10-13
Sijat 10-13
49607 Su 15.4. Loimu EuRa 06 2-0(25-14,25-16) 10/11
49606 Su 15.4. YlöR PeSisu Tubet 0-2(18-25,18-25) 12/13

Lohko 1

Joukkue O V H E EP P
LeKi 3 3 0 6-0 152-98 6
HPK D Oranssi 3 2 1 4-3 147-129 4
YlöR 3 1 2 3-4 149-144 2
A-Volley1 3 0 3 0-6 73-150 0

Jukolan koulu

Lohko 2

Joukkue O V H E EP P
VU 3 3 0 6-1 161-138 6
Jankko06 3 2 1 5-2 163-147 4
EuRa 06 3 1 2 2-5 136-146 2
VaLePa 3 0 3 1-6 132-161 0

Alastaro-halli

Lohko 3

Joukkue O V H E EP P
SalVi D-Red 3 3 0 6-0 151-115 6
Jankko05 3 2 1 4-2 147-124 4
SoPa Mustat 3 1 2 2-4 132-123 2
PeSisu Tubet 3 0 3 0-6 82-150 0

Perniön liikuntahalli

Lohko 4

Joukkue O V H E EP P
Kataja Sudet 3 3 0 6-1 162-119 6
Loimu 3 2 1 4-3 137-129 4
LTU 3 1 2 4-4 168-142 2
PeSisu Snäpit 3 0 3 0-6 73-150 0

Perniön liikuntahalli

1A

Joukkue O V H E EP P
Kataja Sudet 3 2 1 4-2 139-117 4
VU 3 2 1 4-2 133-117 4
SalVi D-Red 3 2 1 4-2 136-120 4
LeKi 3 0 3 0-6 96-150 0

Lempoisten liikuntahalli

1B

Joukkue O V H E EP P
Jankko05 3 3 0 6-0 152-106 6
HPK D Oranssi 3 1 2 3-4 157-158 2
Jankko06 3 1 2 2-4 126-139 2
Loimu 3 1 2 2-5 131-163 2

Puistokadun liikuntahalli

1C

Joukkue O V H E EP P
SoPa Mustat 3 3 0 6-1 164-119 6
LTU 3 2 1 5-2 165-124 4
EuRa 06 3 1 2 2-5 108-147 2
YlöR 3 0 3 1-6 115-162 0

Sorkkisten koulu

1D

Joukkue O V H E EP P
PeSisu Tubet 3 3 0 6-1 163-113 6
PeSisu Snäpit 3 2 1 4-3 149-137 4
VaLePa 3 1 2 4-4 151-143 2
A-Volley1 3 0 3 0-6 80-150 0

Vexve-Areena

2A

Joukkue O V H E EP P
Kataja Sudet (1A/I) 3 2 1 5-2 153-137 4
Jankko05 (1B/I) 3 2 1 5-3 168-147 4
VU (1A/II) 3 2 1 4-3 147-143 4
HPK D Oranssi (1B/II) 3 0 3 0-6 109-150 0

2B

Joukkue O V H E EP P
Jankko06 (1B/III) 3 2 1 4-2 128-130 4
SoPa Mustat (1C/I) 3 2 1 4-3 155-140 4
LeKi (1A/IV) 3 1 2 3-4 138-151 2
SalVi D-Red (1A/III) 3 1 2 3-5 166-166 2

2C

Joukkue O V H E EP P
LTU (1C/II) 3 3 0 6-0 150-100 6
Loimu (1B/IV) 3 2 1 4-2 134-106 4
PeSisu Snäpit (1D/II) 3 1 2 2-4 116-141 2
PeSisu Tubet (1D/I) 3 0 3 0-6 97-150 0

2D

Joukkue O V H E EP P
YlöR (1C/IV) 3 3 0 6-0 150-105 6
EuRa 06 (1C/III) 3 2 1 4-2 143-110 4
VaLePa (1D/III ) 3 1 2 2-4 125-136 2
A-Volley1 (1D/IV) 3 0 3 0-6 83-150 0

3A

Joukkue O V H E EP P
Jankko05 (2A/II) 3 3 0 6-2 164-155 6
Kataja Sudet (2A/I ) 3 2 1 5-2 162-123 4
SoPa Mustat (2B/II) 3 1 2 2-4 130-138 2
Jankko06 (2B/I) 3 0 3 1-6 118-158 0

3B

Joukkue O V H E EP P
LTU (2C/I) 3 2 1 5-2 152-107 4
LeKi (2B/III) 3 2 1 4-2 118-112 4
VU (2A/III) 3 1 2 2-4 121-125 2
HPK D Oranssi (2A/IV) 3 1 2 2-5 105-152 2

3C

Joukkue O V H E EP P
Loimu (2C/II) 3 3 0 6-1 154-99 6
SalVi D-Red (2B/IV) 3 2 1 5-2 151-104 4
EuRa 06 (2D/II) 3 1 2 2-5 111-152 2
YlöR (2D/I) 3 0 3 1-6 100-161 0

3D

Joukkue O V H E EP P
PeSisu Tubet (2C/IV) 3 3 0 6-1 158-112 6
PeSisu Snäpit (2C/III) 3 2 1 5-2 154-127 4
VaLePa (2D/III ) 3 1 2 2-4 117-130 2
A-Volley1 (2D/IV) 3 0 3 0-6 90-150 0

4A

Joukkue O V H E EP P
LTU (3B/I) 3 3 0 6-0 154-128 6
Kataja Sudet (3A/II) 3 2 1 4-3 161-130 4
Jankko05 (3A/I ) 3 1 2 3-4 132-155 2
LeKi (3B/II) 3 0 3 0-6 120-154 0

4B

Joukkue O V H E EP P
VU (3B/III) 3 3 0 6-2 175-149 6
SoPa Mustat (3A/III) 3 2 1 5-3 163-160 4
Jankko06 (3A/IV) 3 1 2 3-5 147-172 2
Loimu (3C/I) 3 0 3 2-6 161-165 0

4C

Joukkue O V H E EP P
SalVi D-Red (3C/II) 3 3 0 6-0 150-94 6
HPK D Oranssi (3B/IV) 3 2 1 4-3 142-136 4
PeSisu Tubet (3D/I) 3 1 2 3-4 133-143 2
PeSisu Snäpit (3D/II) 3 0 3 0-6 98-150 0

4D

Joukkue O V H E EP P
YlöR 3 3 0 6-1 163-116 6
VaLePa 3 2 1 5-3 171-147 4
EuRa 06 3 1 2 3-5 155-153 2
A-Volley1 3 0 3 1-6 87-160 0

5A

Joukkue O V H E EP P
VU (4B/I) 3 3 0 6-2 167-157 6
LTU (4A/I) 3 2 1 5-2 158-107 4
SoPa Mustat (4B/II) 3 1 2 3-5 151-166 2
Kataja Sudet (4A/II) 3 0 3 1-6 122-168 0

5B

Joukkue O V H E EP P
LeKi (4A/IV) 3 2 1 5-2 155-148 4
Jankko05 (4A/III) 3 2 1 4-2 141-120 4
SalVi D-Red (4C/I) 3 2 1 4-3 139-136 4
Jankko06 (4B/III) 3 0 3 0-6 122-153 0

5C

Joukkue O V H E EP P
Loimu (4B/IV) 3 3 0 6-1 163-135 6
HPK D Oranssi (4C/II) 3 2 1 5-3 166-163 4
YlöR (4D/I) 3 1 2 3-4 143-142 2
VaLePa (4D/II) 3 0 3 0-6 122-154 0

5D

Joukkue O V H E EP P
PeSisu Snäpit (4C/IV) 3 3 0 6-0 150-99 6
PeSisu Tubet (4C/III) 3 2 1 4-2 136-115 4
EuRa 06 (4D/III) 3 1 2 2-4 122-119 2
A-Volley1 (4D/IV) 3 0 3 0-6 75-150 0

6A

Joukkue O V H E EP P
LTU (5A/II) 3 3 0 6-1 157-136 6
VU (5A/I ) 3 2 1 4-3 142-148 4
Jankko05 (5B/II) 3 1 2 2-5 141-160 2
LeKi (5B/I) 3 0 3 3-6 183-179 0

Huittisten ammatti- ja yrittäjäopisto

6B

Joukkue O V H E EP P
SoPa Mustat (5A/III) 3 3 0 6-2 174-170 6
Kataja Sudet (5A/IV) 3 2 1 4-2 147-114 4
SalVi D-Red (5B/III) 3 1 2 3-5 153-165 2
Loimu (5C/I ) 3 0 3 2-6 142-167 0

Joensuun koulu

6C

Joukkue O V H E EP P
HPK D Oranssi (5C/II) 3 2 1 5-3 172-144 4
YlöR (5C/III) 3 2 1 5-3 173-149 4
Jankko06 (5B/IV ) 3 2 1 5-3 174-153 4
PeSisu Snäpit (5D/I) 3 0 3 0-6 77-150 0

Siivikkalan koulu

6D

Joukkue O V H E EP P
EuRa 06 (5D/III) 3 3 0 6-0 150-79 6
VaLePa (5C/IV) 3 2 1 4-3 143-103 4
PeSisu Tubet (5D/II) 3 1 2 3-4 144-105 2
A-Volley1 (5D/IV) 3 0 3 0-6 0-150 0

Perniön liikuntahalli

A1-välierä

Joukkue O V H E EP P
LTU (1) 3 3 0 6-0 150-87 6
SoPa Mustat (5) 3 2 1 4-2 129-113 4
LeKi (4) 3 1 2 2-4 121-124 2
PeSisu Snäpit (12) 3 0 3 0-6 74-150 0

Perniön liikuntahalli

A2-välierä

Joukkue O V H E EP P
Kataja Sudet (6) 3 2 1 5-3 171-151 4
VU (2) 3 2 1 4-3 162-145 4
Jankko05 (3) 3 2 1 4-3 148-152 4
Jankko06 (11) 3 0 3 2-6 138-171 0

Nummen koulu, Nousiainen

A3-välierä

Joukkue O V H E EP P
HPK D Oranssi (9) 3 2 1 5-2 158-137 4
SalVi D-Red (7) 3 2 1 4-3 150-138 4
Loimu (8) 3 1 2 3-5 156-171 2
YlöR (10) 3 1 2 3-5 151-169 2

Raision Ammattiopisto

B1-välierä

Joukkue O V H E EP P
PeSisu Tubet (15) 3 3 0 6-1 163-113 6
EuRa 06 (13) 3 2 1 5-2 150-136 4
A-Volley1 (16) 3 1 2 2-5 117-156 2
VaLePa (14) 3 0 3 1-6 136-161 0

Viialan keskustan koulu