Naiset paikallissarja

Sähköinen tulostaulu

Sähköisen pöytäkirjan ohjeet

Sähköisen pöytäkirjan tilastointiohjeet

Kaikki ottelut Live Sarjan tilastot Yleisötilasto

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

Lohko 1

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1BV Bigsisters 4 2 1 1 0 11-6 379-340 9
2Kove N3 4 3 0 0 1 10-6 363-353 9
3ReRa 4 2 1 0 1 10-5 354-300 8
4TAPANILAN ERÄ N5 4 1 0 1 2 6-9 317-333 4
5Pusut 4 0 0 0 4 1-12 232-319 0

Lohko 2

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1KIRI 3 3 0 0 0 9-0 228-129 9
2Esbo If 3 2 0 0 1 6-3 188-176 6
3Keika 3 1 0 0 2 3-6 180-210 3
4EsLe N 3 0 0 0 3 0-9 144-225 0

Lohko 3

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1EsLe A 3 2 1 0 0 9-3 275-217 8
2VOIMA 4 3 2 0 0 1 7-4 248-230 6
3ESPOONLAHDEN ISKU 3 1 0 1 1 5-6 233-231 4
4PuMa C1 3 0 0 0 3 1-9 163-241 0

Lohko 4

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1DYNAMO 3 3 0 0 0 9-0 227-112 9
2HoTa 3 1 1 0 1 6-5 218-207 5
3VanLe N1 3 1 0 1 1 5-6 221-234 4
4PuMa B2 3 0 0 0 3 0-9 114-227 0


YPS

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1DYNAMO (Lohko 4/I) 8 7 1 0 0 24-6 717-582 23
2BV Bigsisters (Lohko 1/I) 8 5 0 0 3 18-12 692-625 15
3KIRI (Lohko 2/I) 8 5 0 0 3 15-11 585-542 15
4EsLe A (Lohko 3/I) 8 4 1 0 3 18-15 736-714 14
5VOIMA 4 (Lohko 3/II) 8 4 0 1 3 16-15 673-676 13
6HoTa (Lohko 4/II) 8 2 1 1 4 14-17 649-690 9
7ReRa (Lohko 1/III) 8 2 1 1 4 12-18 598-647 9
8Kove N3 (Lohko 1/II) 8 1 1 3 3 13-21 695-754 8
9Esbo If (Lohko 2/II) 8 0 1 0 7 8-23 632-747 2

APS

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1ESPOONLAHDEN ISKU (Lohko 3/III) 7 5 0 1 1 17-7 552-395 16
2PuMa C1 (Lohko 3/IV) 7 5 0 0 2 16-8 571-493 15
3TAPANILAN ERÄ N5 (Lohko 1/IV) 7 4 1 0 2 16-8 532-475 14
4Pusut (Lohko 1/V) 7 3 0 2 2 15-15 646-647 11
5VanLe N1 (Lohko 4/III) 7 2 1 0 4 11-14 537-552 8
6Keika (Lohko 2/III) 7 2 0 2 3 11-16 571-616 8
7EsLe N (Lohko 2/IV) 7 1 2 0 4 9-16 479-556 7
8PuMa B2 (Lohko 4/IV) 7 1 1 0 5 7-18 447-601 5


YJS

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1DYNAMO (YPS/I) 2 2 0 0 0 6-0 150-81 6
2BV Bigsisters (YPS/II) 2 0 2 0 0 6-4 213-202 4
3KIRI (YPS/III) 1 1 0 0 0 3-0 75-52 3
4VOIMA 4 (YPS/V) 1 0 0 1 0 2-3 100-103 1
5HoTa (YPS/VI) 3 0 0 1 2 2-9 183-260 1
6EsLe A (YPS/IV) 1 0 0 0 1 0-3 52-75 0


KJS

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1Kove N3 (YPS/VIII) 1 1 0 0 0 3-0 78-66 3
2ESPOONLAHDEN ISKU (APS/I) 1 1 0 0 0 3-1 95-60 3
3ReRa (YPS/VII) 1 1 0 0 0 3-1 98-82 3
4TAPANILAN ERÄ N5 (APS/III) 1 0 0 0 1 1-3 82-98 0
5Esbo If (YPS/IX) 1 0 0 0 1 1-3 60-95 0
6PuMa C1 (APS/II) 1 0 0 0 1 0-3 66-78 0

AJS

# Joukkue O 3 2 1 0 E EP P
1UP13 3 3 0 0 0 9-1 243-180 9
2DYNAMO-2 1 1 0 0 0 3-0 75-54 3
3EsLe N (APS/VII) 1 1 0 0 0 3-1 100-78 3
4VanLe N1 (APS/V) 2 1 0 0 1 4-3 148-127 3
5Keika (APS/VI) 2 1 0 0 1 3-3 129-111 3
6PuMa B2 (APS/VIII) 0 0 0 0 0 0-0 0-0 0
7EsLe B 3 0 0 0 3 1-9 168-250 0
8Pusut (APS/IV) 1 0 0 0 1 0-3 53-75 0
9VK MEIE 1 0 0 0 1 0-3 34-75 0