D-pojat aluesarja

D-poikien sarjassa joukkueen on ilmoitettava välittömästi 28.3. turnauksen jälkeen sarjanhoitajalle, mikäli se pelaa yli-ikäistä käyttäen. Tällöin se ei voi osallistua sijoista 1-6 pelaamiseen vaan pelaa sijoista 7-11.

Sähköinen pöytäkirja

Sähköinen tulostaulu


Kaikki ottelut Live Yleisötilasto

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

Pooli 3 A

# Joukkue O V H E EP P
1Arsi DP (Pooli 2 A/I) 3 3 0 6-2 165-155 6
2PuMa Dp Leget (Pooli 2 A/II) 3 2 1 5-2 159-120 4
3PuMa Dp Smash (Pooli 2 A/III) 3 1 2 2-5 134-164 2
4KaPo DP (Pooli 2 B/I) 3 0 3 2-6 144-163 0

Pooli 3 B

# Joukkue O V H E EP P
1PoNMKY (Pooli 2 B/II) 3 3 0 6-0 150-80 6
2PuMa Dp Warriors (Pooli 2 A/IV) 3 1 2 3-4 129-143 2
3BV (Pooli 2 B/III) 3 1 2 3-5 131-158 2
4PuMa Dp Sharks (Pooli 2 B/IV) 3 1 2 2-5 124-153 2

Pooli 3 C

# Joukkue O E EP P
1PuMa DP Tornadot 2 4-2 146-108 4
2PuMa Ep 2 3-3 125-127 3
3Kove Flash 2 2-4 110-146 2

Pooli 4 A

# Joukkue O V H E EP P
1PuMa Dp Leget (Pooli 3 A/II) 3 3 0 6-0 150-91 6
2PuMa Dp Smash (Pooli 3 A/III) 3 1 2 3-4 148-144 2
3Arsi DP (Pooli 3 A/I) 3 1 2 2-4 112-133 2
4PoNMKY (Pooli 3 B/I) 3 1 2 2-5 122-164 2

Pooli 4 B

# Joukkue O V H E EP P
1KaPo DP (Pooli 3 A/IV) 3 3 0 6-0 150-67 6
2PuMa Dp Warriors (Pooli 3 B/II) 3 2 1 4-2 121-112 4
3BV (Pooli 3 B/III) 3 1 2 2-4 108-134 2
4PuMa DP Tornadot (Pooli 3 C/I) 3 0 3 0-6 84-150 0

Pooli 4 C

# Joukkue O E EP P
1Kove Flash (Pooli 3 C/III) 2 5-1 150-126 5
2PuMa Dp Sharks (Pooli 3 B/IV) 2 3-3 137-137 3
3PuMa Ep (Pooli 3 C/II) 2 1-5 127-151 1

Pooli 5 A

# Joukkue O V H E EP P
1Arsi DP (Pooli 4 A/III) 0 0 0 0-0 0-0 0
2KaPo DP (Pooli 4 B/I) 0 0 0 0-0 0-0 0
3PuMa Dp Leget (Pooli 4 A/I) 0 0 0 0-0 0-0 0
4PuMa Dp Smash (Pooli 4 A/II) 0 0 0 0-0 0-0 0

Pooli 5 B

# Joukkue O V H E EP P
1BV (Pooli 4 B/III) 0 0 0 0-0 0-0 0
2Kove Flash (Pooli 4 C/I) 0 0 0 0-0 0-0 0
3PoNMKY (Pooli 4 A/IV) 0 0 0 0-0 0-0 0
4PuMa Dp Warriors (Pooli 4 B/II) 0 0 0 0-0 0-0 0

Pooli 5 C

# Joukkue O E EP P
1PuMa DP Tornadot (Pooli 4 B/IV) 0 0-0 0-0 0
2PuMa Dp Sharks (Pooli 4 C/II) 0 0-0 0-0 0
3PuMa Ep (Pooli 4 C/III) 0 0-0 0-0 0

FIN lohko 1

# Joukkue O V H E EP P
1Pooli 5 A/I 0 0 0 0-0 0-0 0
2Pooli 5 A/IV 0 0 0 0-0 0-0 0
3Pooli 5 B/I 0 0 0 0-0 0-0 0

FIN lohko 1, FIN lohko 2 ja FIN 1-6 pelataan samassa turnauksessa.

FIN lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1Pooli 5 A/II 0 0 0 0-0 0-0 0
2Pooli 5 A/III 0 0 0 0-0 0-0 0
3Pooli 5 B/II 0 0 0 0-0 0-0 0

FIN lohko 1, FIN lohko 2 ja FIN 1-6 pelataan samassa turnauksessa.

Sijat 1-6

NroPvPvmKotiVierasKatsojiaSijat
Välierät
6966218.-19.4.FIN lohko 1/IFIN lohko 2/II--:-- 1-4
6966318.-19.4.FIN lohko 2/IFIN lohko 1/II--:-- 1-4
Sijat 5-6
6966618.-19.4.FIN lohko 1/IIIFIN lohko 2/III--:-- 5/6
Sijat 3-4
6966518.-19.4.Häviäjä 69662Häviäjä 69663--:-- 3/4
Sijat 1-2
6966418.-19.4.Voittaja 69662Voittaja 69663--:-- 1/2

Sijat 7-11

# Joukkue O E EP P
1Pooli 5 B/III 0 0-0 0-0 0
2Pooli 5 B/IV 0 0-0 0-0 0
3Pooli 5 C/I 0 0-0 0-0 0
4Pooli 5 C/II 0 0-0 0-0 0
5Pooli 5 C/III 0 0-0 0-0 0

Viiden joukkueen lohkoissa pelataan kahden erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

Lohko 1

# Joukkue O V H E EP P
1Arsi DP 6 6 0 12-0 300-160 12
2PoNMKY 6 4 2 8-4 260-225 8
3PuMa Dp Leget 6 2 4 4-8 224-277 4
4PuMa Dp Warriors 6 0 6 0-12 178-300 0

Lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1PuMa Dp Smash 6 6 0 12-1 312-197 12
2KaPo DP 6 4 2 9-4 296-215 8
3BV 6 2 4 4-8 190-269 4
4PuMa Dp Sharks 6 0 6 0-12 183-300 0

Pooli 1 A

# Joukkue O V H E EP P
1Arsi DP (Lohko 1/I) 3 3 0 6-0 150-91 6
2PuMa Dp Smash (Lohko 2/I) 3 2 1 4-2 128-119 4
3KaPo DP (Lohko 2/II) 3 1 2 2-4 119-145 2
4PoNMKY (Lohko 1/II) 3 0 3 0-6 109-151 0

Pooli 1 B

# Joukkue O V H E EP P
1PuMa Dp Leget (Lohko 1/III) 3 3 0 6-1 155-101 6
2PuMa Dp Warriors (Lohko 1/IV) 3 2 1 5-2 152-112 4
3PuMa Dp Sharks (Lohko 2/IV) 3 1 2 2-4 103-146 2
4BV (Lohko 2/III) 3 0 3 0-6 99-150 0

Pooli 2 A

# Joukkue O V H E EP P
1Arsi DP (Pooli 1 A/I) 3 3 0 6-1 167-125 6
2PuMa Dp Leget (Pooli 1 B/I) 3 2 1 5-3 167-158 4
3PuMa Dp Smash (Pooli 1 A/II) 3 1 2 3-4 144-140 2
4PuMa Dp Warriors (Pooli 1 B/II) 3 0 3 0-6 95-150 0

Pooli 2 B

# Joukkue O V H E EP P
1KaPo DP (Pooli 1 A/III) 3 3 0 6-0 157-74 6
2PoNMKY (Pooli 1 A/IV) 3 2 1 4-2 100-114 4
3BV (Pooli 1 B/IV) 3 1 2 2-4 130-134 2
4PuMa Dp Sharks (Pooli 1 B/III) 3 0 3 0-6 85-150 0