C-tytöt aluemestaruus

Sähköinen tulostaulu

Sähköisen pöytäkirjan ohjeet

Sähköisen pöytäkirjan tilastointiohjeet

Kaikki ottelut Live Sarjan tilastot Yleisötilasto

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

Sijat 1-6 lohko 1

# Joukkue O V H E EP P
1BV Blue 0 0 0 0-0 0-0 0
2PuMa C4 0 0 0 0-0 0-0 0
3Raju C1 0 0 0 0-0 0-0 0

Sijat 1-6 lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1Kausala 0 0 0 0-0 0-0 0
2PuMaC1 0 0 0 0-0 0-0 0
3Salpis 0 0 0 0-0 0-0 0

FIN sijat 1-6

NroPvPvmKotiVierasKatsojiaSijat
Välierät
76050La7.3.Sijat 1-6 lohko 1/ISijat 1-6 lohko 2/II14:00 Kausalan liikuntahalli1-4
76051La7.3.Sijat 1-6 lohko 2/ISijat 1-6 lohko 1/II14:00 Kausalan liikuntahalli1-4
Sijat 5-6
76054La7.3.Sijat 1-6 lohko 1/IIISijat 1-6 lohko 2/III15:15 Kausalan liikuntahalli5/6
Sijat 3-4
76053La7.3.Häviäjä 76050Häviäjä 7605115:15 Kausalan liikuntahalli3/4
Sijat 1-2
76052La7.3.Voittaja 76050Voittaja 7605116:30 Kausalan liikuntahalli1/2

Sijat 7-12 lohko 1

# Joukkue O V H E EP P
1EsLe 1 0 0 0 0-0 0-0 0
2KaPo 0 0 0 0-0 0-0 0
3ViLePa 0 0 0 0-0 0-0 0

Sijat 7-12 lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1Kajo 0 0 0 0-0 0-0 0
2KorPo 0 0 0 0-0 0-0 0
3Raju C2 0 0 0 0-0 0-0 0

FIN sijat 7-12

NroPvPvmKotiVierasKatsojiaSijat
Välierät
76064La7.3.Sijat 7-12 lohko 1/ISijat 7-12 lohko 2/II--:-- 7-10
76065La7.3.Sijat 7-12 lohko 2/ISijat 7-12 lohko 1/II--:-- 7-10
Sijat 11-12
76068La7.3.Sijat 7-12 lohko 1/IIISijat 7-12 lohko 2/III--:-- 11/12
Sijat 9-10
76067La7.3.Häviäjä 76064Häviäjä 76065--:-- 9/10
Sijat 7-8
76066La7.3.Voittaja 76064Voittaja 76065--:-- 7/8

Sijat 13-18 lohko 1

# Joukkue O V H E EP P
1EsLe C2 0 0 0 0-0 0-0 0
2PuMa C2 0 0 0 0-0 0-0 0
3StU 0 0 0 0-0 0-0 0

Sijat 13-18 lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1KaVe 0 0 0 0-0 0-0 0
2KiVo 0 0 0 0-0 0-0 0
3NALE C 0 0 0 0-0 0-0 0

FIN sijat 13-18

NroPvPvmKotiVierasKatsojiaSijat
Välierät
76078La7.3.Sijat 13-18 lohko 1/ISijat 13-18 lohko 2/II14:00 Karhulan liikuntahalli13-16
76079La7.3.Sijat 13-18 lohko 2/ISijat 13-18 lohko 1/II14:00 Karhulan liikuntahalli13-16
Sijat 17-18
76082La7.3.Sijat 13-18 lohko 1/IIISijat 13-18 lohko 2/III15:15 Karhulan liikuntahalli17/18
Sijat 15-16
76081La7.3.Häviäjä 76078Häviäjä 7607915:15 Karhulan liikuntahalli15/16
Sijat 13-14
76080La7.3.Voittaja 76078Voittaja 7607916:00 Karhulan liikuntahalli13/14

Sijat 19-23

# Joukkue O E EP P
1BV Black 0 0-0 0-0 0
2Kove 0 0-0 0-0 0
3PuMa C3 0 0-0 0-0 0
4PuMa D2 0 0-0 0-0 0