E-tytöt ja -pojat Tiikeri Itä

Sähköinen pöytäkirja

Sähköinen tulostaulu


Kaikki ottelut Live Yleisötilasto

Pääset lohkon otteluohjelmaan klikkaamalla haluamaasi lohkoa.

Lohko 1a kevät

# Joukkue O V H E EP P
1PuWo EP 3 3 0 6-0 150-79 6
2Tuusniemen Raju 3 2 1 4-4 123-147 4
3LuoWo/Haukat 3 1 2 3-4 131-133 2
4SuoVa musta 3 0 3 1-6 111-156 0

Lohkot 1a ja 1b pelataan samassa paikassa, järjestäjä PuWo ET.

Lohko 1b kevät

# Joukkue O E EP P
1LuoWo/Kotkat 2 6-0 150-97 6
2PuWo ET 2 3-3 122-135 3
3SuoVa keltainen 2 0-6 110-150 0

Lohkot 1a ja 1b pelataan samassa paikassa, järjestäjä PuWo ET.

Kolmen joukkueen lohkossa pelataan kolmen erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

Lohko 1c kevät

# Joukkue O V H E EP P
1ViLe-92 3 3 0 6-0 150-113 6
2NiNu 3 2 1 4-3 150-145 4
3Mahti 3 1 2 3-4 140-147 2
4VesU 3 0 3 0-6 116-151 0


L1 kevät pooli 1A

# Joukkue O V H E EP P
1PuWo EP (Lohko 1a kevät/I) 3 3 0 6-0 150-113 6
2ViLe-92 (Lohko 1c kevät/I) 3 2 1 4-4 164-158 4
3LuoWo/Kotkat (Lohko 1b kevät/I) 3 1 2 3-4 132-147 2
4NiNu (Lohko 1c kevät/II) 3 0 3 1-6 137-165 0

Lohkon 1 poolit 1A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä LuoWo/Haukat.

L1 kevät pooli 1B

# Joukkue O V H E EP P
1Mahti (Lohko 1c kevät/III) 3 3 0 6-0 150-83 6
2Tuusniemen Raju (Lohko 1a kevät/II) 3 2 1 4-3 142-130 4
3LuoWo/Haukat (Lohko 1a kevät/III) 3 1 2 3-4 125-145 2
4PuWo ET (Lohko 1b kevät/II) 3 0 3 0-6 91-150 0

Lohkon 1 poolit 1A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä LuoWo/Haukat.

L1 kevät pooli 1C

# Joukkue O E EP P
1SuoVa musta (Lohko 1a kevät/IV) 2 4-2 148-132 4
2SuoVa keltainen (Lohko 1b kevät/III) 2 4-2 140-131 4
3VesU (Lohko 1c kevät/IV) 2 1-5 125-150 1

Lohkon 1 poolit 1A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä LuoWo/Haukat.

Kolmen joukkueen lohkossa pelataan kolmen erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

L1 kevät pooli 2A

# Joukkue O V H E EP P
1Mahti (L1 kevät pooli 1B/I) 0 0 0 0-0 0-0 0
2PuWo EP (L1 kevät pooli 1A/I) 0 0 0 0-0 0-0 0
3Tuusniemen Raju (L1 kevät pooli 1B/II) 0 0 0 0-0 0-0 0
4ViLe-92 (L1 kevät pooli 1A/II) 0 0 0 0-0 0-0 0

Lohkon 1 poolit 2A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä Mahti.

L1 kevät pooli 2B

# Joukkue O V H E EP P
1LuoWo/Haukat (L1 kevät pooli 1B/III) 0 0 0 0-0 0-0 0
2LuoWo/Kotkat (L1 kevät pooli 1A/III) 0 0 0 0-0 0-0 0
3NiNu (L1 kevät pooli 1A/IV) 0 0 0 0-0 0-0 0
4SuoVa musta (L1 kevät pooli 1C/I) 0 0 0 0-0 0-0 0

Lohkon 1 poolit 2A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä Mahti.

L1 kevät pooli 2C

# Joukkue O E EP P
1PuWo ET (L1 kevät pooli 1B/IV) 0 0-0 0-0 0
2SuoVa keltainen (L1 kevät pooli 1C/II) 0 0-0 0-0 0
3VesU (L1 kevät pooli 1C/III) 0 0-0 0-0 0

Lohkon 1 poolit 2A, B ja C pelataan samassa paikassa, järjestäjä Mahti.

Kolmen joukkueen lohkossa pelataan kolmen erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.



Lohko 2a kevät

# Joukkue O E EP P
1SoHa punaiset 4 7-1 197-129 7
2Hurmos 4 7-1 196-159 7
3Partio 2 4 4-4 172-187 4
4Juju 4 2-6 160-181 2
5LlVo 4 0-8 131-200 0

Lohkot 2a ja 2b pelataan samassa paikassa, järjestäjä Hurmos.

Viiden joukkueen lohkoissa pelataan kahden erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

Lohko 2b kevät

# Joukkue O E EP P
1SoHa vihreät 3 8-1 148-124 8
2LiTai 3 7-2 139-134 7
3Partio 3 3-6 121-150 3
4KiU 3 0-9 0-0 0

Lohkot 2a ja 2b pelataan samassa paikassa, järjestäjä Hurmos.

L2 kevät pooli 1A

# Joukkue O E EP P
1Partio (Lohko 2b kevät/III) 4 7-1 198-133 7
2Hurmos (Lohko 2a kevät/II) 4 5-3 191-180 5
3LiTai (Lohko 2b kevät/II) 4 4-4 156-173 4
4SoHa vihreät (Lohko 2b kevät/I) 4 3-5 183-188 3
5SoHa punaiset (Lohko 2a kevät/I) 4 1-7 149-203 1

Lohkon 2 poolit 1A ja 1B pelataan samassa paikassa, järjestäjä LIVo.

Viiden joukkueen lohkoissa pelataan kahden erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

L2 kevät pooli 1B

# Joukkue O V H E EP P
1Juju (Lohko 2a kevät/IV) 3 3 0 6-1 128-88 6
2KiU (Lohko 2b kevät/IV) 3 1 2 4-4 120-125 2
3Partio 2 (Lohko 2a kevät/III) 3 1 2 2-4 97-106 2
4LlVo (Lohko 2a kevät/V) 3 1 2 2-5 95-121 2

Lohkon 2 poolit 1A ja 1B pelataan samassa paikassa, järjestäjä LIVo.

L2 kevät pooli 2A

# Joukkue O E EP P
1Hurmos (L2 kevät pooli 1A/II) 0 0-0 0-0 0
2Juju (L2 kevät pooli 1B/I) 0 0-0 0-0 0
3KiU (L2 kevät pooli 1B/II) 0 0-0 0-0 0
4LiTai (L2 kevät pooli 1A/III) 0 0-0 0-0 0
5Partio (L2 kevät pooli 1A/I) 0 0-0 0-0 0

Lohkon 2 poolit 2A ja 2B pelataan samassa paikassa, järjestäjä Partio.

Viiden joukkueen lohkoissa pelataan kahden erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

L2 kevät pooli 2B

# Joukkue O V H E EP P
1LlVo (L2 kevät pooli 1B/IV) 0 0 0 0-0 0-0 0
2Partio 2 (L2 kevät pooli 1B/III) 0 0 0 0-0 0-0 0
3SoHa punaiset (L2 kevät pooli 1A/V) 0 0 0 0-0 0-0 0
4SoHa vihreät (L2 kevät pooli 1A/IV) 0 0 0 0-0 0-0 0

Lohkon 2 poolit 2A ja 2B pelataan samassa paikassa, järjestäjä Partio.



Lohko 3 kevät

# Joukkue O E EP P
1HD 7 9-5 330-291 9
2Ajo Kukka 7 8-6 308-306 8
3EVjr/F1 6 7-5 259-237 7
4SU-41 sininen 7 7-7 292-297 7
5JoU 6 6-6 263-251 6
6SU-41 valkoinen 7 3-11 273-343 3

Viiden joukkueen lohkoissa pelataan kahden erän pelit. Sarjapiste tulee jokaisesta voitetusta erästä.

Finaalit 4. tai 5.4.2020

# Joukkue O V H E EP P

Lohko 1a

# Joukkue O V H E EP P
1PuWo EP (Pooli 1 ) 3 3 0 6-0 150-114 6
2KIVA Pinkki (Pooli 1 ) 3 2 1 4-3 137-148 4
3KIVA Vihreä (Pooli 1 ) 3 1 2 3-4 145-139 2
4VesU (Pooli 1 ) 3 0 3 0-6 119-150 0

Lohko 1b

# Joukkue O V H E EP P
1PuWo 2 2 0 4-1 117-98 4
2NiNu 2 1 1 3-2 104-94 2
3LuoWo/Kotkat 2 0 2 0-4 76-105 0

L1 pooli 1A

# Joukkue O V H E EP P
1KIVA Pinkki (Lohko 1a/II) 3 3 0 6-0 150-77 6
2PuWo (Lohko 1b/I) 3 2 1 4-2 135-121 4
3PuWo EP (Lohko 1a/I) 3 1 2 2-4 106-136 2
4NiNu (Lohko 1b/II) 3 0 3 0-6 93-150 0

L1 pooli 1B

# Joukkue O V H E EP P
1KIVA Vihreä (Lohko 1a/III) 3 3 0 6-0 150-77 6
2LuoWo/Kotkat (Lohko 1b/III) 3 1 2 3-4 131-149 2
3VesU (Lohko 1a/IV) 3 1 2 2-4 109-132 2
4ViLe-92 3 1 2 2-5 132-164 2

L1 pooli 2A

# Joukkue O V H E EP P
1KIVA Pinkki (L1 pooli 1A/I) 3 3 0 6-1 159-107 6
2KIVA Vihreä (L1 pooli 1B/I) 3 2 1 4-2 135-114 4
3PuWo (L1 pooli 1A/II) 3 1 2 3-4 139-136 2
4LuoWo/Kotkat (L1 pooli 1B/II) 3 0 3 0-6 74-150 0

L1 pooli 2B

# Joukkue O V H E EP P
1PuWo EP (L1 pooli 1A/III) 3 3 0 6-1 160-131 6
2NiNu (L1 pooli 1A/IV) 3 2 1 5-4 172-166 4
3ViLe-92 (L1 pooli 1B/IV) 3 1 2 3-4 140-151 2
4VesU (L1 pooli 1B/III) 3 0 3 1-6 135-159 0

L1 pooli 3A

# Joukkue O V H E EP P
1KIVA Pinkki (L1 pooli 2A/I) 3 3 0 6-2 168-141 6
2PuWo EP (L1 pooli 2B/I) 3 2 1 5-2 145-125 4
3KIVA Vihreä (L1 pooli 2A/II) 3 1 2 3-4 130-139 2
4NiNu (L1 pooli 2B/II) 3 0 3 0-6 117-155 0

L1 pooli 3B

# Joukkue O V H E EP P
1ViLe-92 (L1 pooli 2B/III) 3 2 1 5-3 176-158 4
2PuWo (L1 pooli 2A/III) 3 2 1 4-4 159-165 4
3LuoWo/Kotkat (L1 pooli 2A/IV) 3 1 2 4-5 172-165 2
4VesU (L1 pooli 2B/IV) 3 1 2 4-5 164-183 2



Lohko 2

# Joukkue O V H E EP P
1LiTai 12 12 0 24-3 640-390 24
2Hurmos 12 8 4 17-12 609-550 16
3SoHa vihreät 12 7 5 16-12 596-525 14
4SoHa punaiset 12 6 6 14-13 562-580 12
5Juju 12 4 8 12-16 550-615 8
6Tuusniemen Raju 12 3 9 8-21 487-643 6
7KiU 12 2 10 7-21 481-622 4

Lohko 3

# Joukkue O V H E EP P
1EVjr 12 9 3 19-9 621-526 18
2JoU 12 8 4 18-10 602-500 16
3Tsemppi-Keltaiset 12 7 5 15-13 579-573 14
4Tsemppi-Mustat 12 5 7 15-14 610-575 10
5SU-41 valkoinen 12 1 11 2-23 370-608 2