Naiset kilpasarja/Keskinen SuomiNäytä tuomarit         

Lohkon tilastot Sarjan tilastot Lohkon yleisötilasto

Yhteystiedot
# Joukkue O E EP P
1LievKi 12 28-8 871-672 28
2Riemu 11 23-10 761-639 23
3ÄU 12 23-13 800-721 23
4Huki 11 22-11 767-626 22
5Pyry 10 15-15 673-668 15
6JyTä 12 11-25 657-833 11
7JSP 10 5-25 549-716 5
8Leppä 10 5-25 526-729 5



Pelataan kaksinkertainen sarja.
Pelataan aina kolme erää, 25 pisteeseen, kahden pisteen erolla.

NroPvPvmKotiVierasKatsojia
23.11.2019
1402La23.11.2019JyTäÄU0-3(19-25, 22-25, 16-25)5
28.11.2019
1401To28.11.2019JSPLeppä3-0(25-20, 25-20, 25-15)25
22.10.2019
1404Ti22.10.2019LievKiRiemu2-1(24-26, 25-23, 27-25)8
7.11.2019
1403To7.11.2019HukiPyry2-1(25-27, 25-19, 25-13)6
ÄU 2.11.2019
1405La2.11.2019ÄULievKi0-3(17-25, 12-25, 13-25)20
1406La2.11.2019LievKiJSP3-0(25-17, 26-24, 25-13)6
1407La2.11.2019JSPÄU0-3(19-25, 7-25, 18-25)20
JyTä 27.10.2019
1408Su27.10.2019JyTäLeppä2-1(25-16, 22-25, 25-22)15
1409Su27.10.2019LeppäRiemu0-3(13-25, 13-25, 17-25)12
1410Su27.10.2019RiemuJyTä3-0(25-16, 25-12, 25-12)7
Riemu 16.11.2019
1411La16.11.2019RiemuÄU2-1(12-25, 25-16, 25-15)14
1412La16.11.2019ÄUHuki1-2(15-25, 25-22, 10-25)20
1413La16.11.2019HukiRiemu1-2(19-25, 25-22, 26-28)10
LievKi 17.11.2019
1414Su17.11.2019LievKiJyTä1-2(20-25, 21-25, 25-19)
1415Su17.11.2019JyTäPyry1-2(19-25, 19-25, 25-22)
1416Su17.11.2019PyryLievKi1-2(25-21, 21-25, 16-25)
Leppä 30.11.2019
1417La30.11.2019LeppäLievKi0-3(17-25, 20-25, 13-25)15
1418La30.11.2019LievKiHuki2-1(19-25, 29-27, 25-17)15
1419La30.11.2019HukiLeppä3-0(25-9, 25-10, 25-14)14
JSP 1.12.2019
1420Su1.12.2019JSPPyry1-2(25-14, 16-25, 18-25)30
1421Su1.12.2019PyryRiemu2-1(25-20, 25-15, 13-25)30
1422Su1.12.2019RiemuJSP3-0(25-22, 25-13, 25-17)30
Huki 14.12.2019
1423La14.12.2019HukiJSP3-0(25-16, 25-16, 25-17)1
1424La14.12.2019JSPJyTä1-2(19-25, 25-21, 23-25)12
1425La14.12.2019JyTäHuki0-3(7-25, 22-25, 19-25)7
Pyry 15.12.2019
1426Su15.12.2019PyryÄU1-2(23-25, 27-25, 27-29)23
1427Su15.12.2019ÄULeppä3-0(25-19, 25-17, 25-13)25
1428Su15.12.2019LeppäPyry0-3(16-25, 23-25, 21-25)17
15.3.
1432Su15.3.RiemuJyTä11:45 Huhtasuon yhtenäiskoulu
3.2.
1430Ma3.2.LeppäJSP3-0(25-19, 25-20, 25-23)10
12.2.
1431Ke12.2.ÄULievKi1-2(25-12, 23-25, 16-25)15
20.2.
1429To20.2.PyryHuki1-2(22-25, 25-27, 25-18)3
JyTä 25.1.
1433La25.1.JyTäÄU0-3(17-25, 17-25, 18-25)
1434La25.1.ÄULeppä2-1(25-16, 20-25, 25-14)
1435La25.1.LeppäJyTä0-3(17-25, 14-25, 12-25)
Riemu 26.1.
1436Su26.1.RiemuJSP3-0(25-15, 25-12, 25-19)12
1437Su26.1.JSPLievKi0-3(16-25, 12-25, 13-25)20
1438Su26.1.LievKiRiemu1-2(24-26, 25-14, 21-25)15
LievKi 9.2.
1439Su9.2.LievKiJyTä3-0(25-5, 25-5, 25-15)
1440Su9.2.JyTäPyry1-2(25-22, 13-25, 16-25)
1441Su9.2.PyryLievKi0-3(17-25, 15-25, 25-27)
ÄU 9.2.
1442Su9.2.ÄURiemu2-1(23-25, 25-13, 25-17)15
1443Su9.2.RiemuHuki2-1(25-5, 25-20, 20-25)10
1444Su9.2.HukiÄU1-2(25-16, 17-25, 19-25)15
JSP 8.3.
1445Su8.3.JSPPyry10:00 Uuraisten koulukeskus
1446Su8.3.PyryÄU11:30 Uuraisten koulukeskus
1447Su8.3.ÄUJSP13:00 Uuraisten koulukeskus
Leppä 8.3.
1448Su8.3.LeppäHuki10:30 Leppäveden liikuntahalli
1449Su8.3.HukiLievKi12:00 Leppäveden liikuntahalli
1450Su8.3.LievKiLeppä13:30 Leppäveden liikuntahalli
Pyry 22.3.
1451Su22.3.PyryLeppä10:00 Mankolan koulu
1452Su22.3.LeppäRiemu11:30 Mankolan koulu
1453Su22.3.RiemuPyry13:00 Mankolan koulu
Huki 6.3.
1455Pe6.3.JyTäJSP18:15 Huhtasuon yhtenäiskoulu
Huki 13.2.
1454To13.2.HukiJyTä3-0(25-14, 25-7, 25-10)5
Huki 27.2.
1456To27.2.JSPHuki20:10 Janakan koulu